خانواده گرامی

با سلام

پایان سال تحصیلی 1401 را به شما و دانشجوی عزیزمان تبریک عرض نموده، امیدواریم که سال تحصیلی 1402_1401 سالی توام با شادکامی برای شما و فرزندان عزیزتان بوده باشد.

سال تحصیلی جدید1403_1402 مطابق تقویم آموزشی پیوست از 18 شهریور ماه آغاز و تا اوایل بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

فرزندان شما در سال تحصیلی گذشته، همراه مشکالت و سختی ها، فرصت حضور در دانشگاه و تعامل و ارتباط با سایر دانشجویان و اساتید محترم را داشته و اکثرا توانسته اند به نحو مطلوب از فرصت حضور در این محیط علمی سربلند بیرون آیند. اکنون زمان ارزیابی شما و دانشجوی عزیزمان از یک سال حضور در دانشگاه میگذرد. امید است با راهنمایی شما و تعامل و گفتگو با فرزندان عزیزتان از هم اکنون نسبت به رفع کاستی ها و بهبود نقاط ضعف و تشویق نقاط قوت فرزند خود اقدام نموده تا به امید خدا همراه با آغاز سال تحصیلی جدید شاهد موفقیت هر چه بیشتر فرزندان عزیزمان باشیم. در این رابطه تقویم آموزشی دانشگاه در سال تحصیلی 1403_1402 جهت اطلاع شما عزیزان تقدیم میگردد.

هدف اصلی ما از اشتراک گذاری این تقویم، برنامه ریزی مناسب و کارآمد جهت تعاملات خانوادگی و نیز آگاهی شما از برنامه‌ها و فعالیتهای فرزندانتان است. این تقویم حاوی جزئیات و زمانبندی دقیق انواع فعالیتهای آموزشی از جمله زمان انتخاب واحد،  شروع و پایان کلاس ها، زمان حذف و اضافه درس،  زمان حذف اضطراری و ایام برگزاری امتحانات است. با اطلاع از این برنامه‌ها، شما قادر خواهید بود بهترین زمانها را برای برنامه ریزی برنامه های خانوادگی انتخاب کنید و این امکان را به شما میدهد که بتوانید در همه جنبههای تحصیلی و روزمره زندگی فرزندانتان پیگیری و مشارکت داشته باشید و از اتخاذ تصمیمات مناسب و به‌موقع برای ایشان حمایت کنید. به امید این که این تقویم به شما کمک کند تا بهترین حمایت و حضور را در زندگی تحصیلی فرزندانتان ارائه دهید. از همکاری و همراهی شما سپاسگزاریم.  

مرکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی ایران

 

دانلود تقویم سال تحصیلی

Template settings